17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » педофилски синџир
Свет

Огромен педофилски синџир сузбиен во Германија, осомничени се над 1.600 лица

M T
Полицијата на југот во Германија ја заврши истрагата за случајот со размената на педофилски содржини и го предаде истражниот материјал со податоците за над 1.600...