Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » педофили
СветТОП ВЕСТИ

Уапсени 14 педофили во Белград, преку социјалните мрежи разменувале експлицитни фотографии од деца

M T
Во продолжение на акцијата „Армагедон“ уапсени се 14 лица осомничени дека сториле кривични дела во кои жртви се деца, пренесуваат српските медиуми. Станува збор за...