19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » патник
Свет

Авион принудно слетал во Загреб поради патник кој викал и сакал да ја отвори вратата

M T
Вистинска драма поминаа патниците на британската ТУИ на летот од Пафос за Манчестер, кои требаше да летаат за Манчестер во понеделник, на 15 август, околу...
Свет

Патник на лет до Мајами ја отворил вратата од авионот и отишол до крилото

M T
Патник на летот на „Американ Ерлајнс“ кој слета на меѓународниот аеродром во Мајами ја отвори вратата за итни случаи и отиде до крилото на авионот....