17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » пановски
КоронавирусCentarМакедонијаТОП ВЕСТИ

Пановски: Сега треба да одиме до крај со попуштање на мерките

CENTAR MKD
Микробиологот д-р Никола Пановски вели дека се надева оти стабизилизацијата на епидемиолошката состојба не е затишје пред бура. -Со делта сојот ќе видиме што ќе...