25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » оштетени штедачи
МАКЕДОНИЈА

Заев се сретна со оштетените од „Еуростандард банка“: Ќе направиме сè што е во наша моќ, но мораме да ја почитуваме законската рамка

CENTAR MKD
Премиерот Зоран Заев, придружуван од вицепремиерот Фатмир Битиќи, се сретна со претставниците на Здружението на оштетени граѓани од „Еуростандард банка“. На средбата претставниците на оштетените...