22.8 C
Скопје
25. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » општини во скопје
КоронавирусCentarМакедонијаВо тренд...

Аеродром станува опасно жариште со речиси 700 активни случаи – Каква е состојбата по скопските општини со ковид 19?

CENTAR MKD
Активни случаи на коронавирус по општини Скопје денеска (по завршување на епидемиолошките анкети, може да има измена во дистрибуцијата по општини во Скопје). Аеродром е...