9.8 C
Скопје
6. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » новичок

Tag : новичок

Свет Во тренд...

Навални излезе од болница

CENTAR MKD
Рускиот опозиционер Алексеј Навални вчера излезе од болницата „Шарите“ во Берлин. „Алексеј Навални вчера е отпуштен од интензивна нега. Навални се лекуваше 32 дена, од...