Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » нови услови
Коронавирус Свет Во тренд...

Почнаа да важат новите услови за влез во Црна Гора

M T
Одлуката на Владата на Црна Гора за условите за влез во Црна Гора за странци стапува на сила денеска (24 август). Ова значи дека планираните...