Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » невиност
СветМозаикShowbiz

Шакира одбива спогодба со шпанското обвинителство за случајот даночна измама

M T
Латино ѕвездата Шакира ја отфрли спогодбата за признавање вина, која ѝ ја понуди обвинителот во Шпанија за случајот даночна измама од 14.5 милиони евра, и...