26.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » навртки
СветМозаик

На маж од Литванија од стомак му извадиле повеќе од килограм шрафови, клинци и навртки

M T
Хирурзите отстраниле повеќе од килограм клинци, завртки, навртки и ножеви од стомакот на литвански државјанин, објавија литванските медиуми. Тој голтал метални делови околу еден месец...