9.8 C
Скопје
6. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » навални

Tag : навални

Свет

Навални се пожали на психолошко насилство

M T
Критичарот на Кремљ, Алексеј Навални го спореди рускиот затвор со кинески работнички логор и се пожали дека мора да гледа државна телевизија осум часа дневно....
Свет

Навални: Герхард Шредер е платен од Путин

CENTAR MKD
Рускиот опозиционер Алексеј Навални остро го нападна поранешниот германски канцелар Герхард Шредер, тврдејќи дека е платен од претседателот на Русија. „Шредер е платен од Путин....