Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » направи пауза
МозаикТехнологијаВо тренд...

Инстаграм тестира нова опција – на некои нема да им се допадне

M T
Шефот на Инстаграм Адам Мосери објави дека оваа компанија започнала со тестирање на нова функција оваа недела наречена „Направи пауза“. Оваа опција ќе ги потсети...