26.8 C
Скопје
16. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » младо момче
Коронавирус Македонија ТОП ВЕСТИ

Трагична судбина: 22 годишно момче од Свети Николе почина од коронавирус

CENTAR MKD
22 годишно момче од Свети Николе почина од компликации предизвикани од коронавирус на скопската клиника. Трагичниот настан се случил утрово во Инфективната клиника во Скопје....