23.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Мирослав Шкоро
КОРОНАВИРУСТЕМАСВЕТ

Мирослав Шкоро позитивен на коронавирус

CENTAR MKD
Претседателот на Движењето Татковина и потпретседател на хрватскиот парламент, Мирослав Шкоро, објави на Фејсбук дека е потврдена неговата инфекција со коронавирус. Тој вели дека има...