24.8 C
Скопје
27. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Миа Костова
КоронавирусCentarМозаикShowbizВо тренд...

Македонската водителка соопшти дека е позитивна на Ковид-19: Права Влаинка фаќа корона пред роденден за да не мора да части

CENTAR MKD
Македонската водителка Миа Костова на социјалните мрежи објави дека е позитивна на вирусот ковид-19 и дека точно знае од кој се заразила. „Чисто совесна иако...