Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » менструација
МозаикЗдравје

НЕ СТЕ БРЕМЕНА, А ВИ ДОЦНИ МЕНСТРУАЦИЈАТА? Ова се најверојатните причини ЗОШТО ТОА СЕ СЛУЧУВА

M T
Доцнењето на менструацијата е показател за бременост, но тоа не мора да биде во секој случај. Сакаме да ви кажеме дека доцнењето на менструацијата не...