10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » маринец
СВЕТ

Мајка на загинат маринец му напиша на Бајден: Крвта на сите 13 херои е на вашите раце

M T
Мајката на еден млад маринец, кој беше убиен во самоубиствен напад од членови на групата ИСИС-К во Авганистан, го покани Доналд Трамп на неговиот погреб...