11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Макпетрол
CentarМакедонија

Мицкоски: За Макпетрол има 33 милиони евра, а за тутунарите нема

CENTAR MKD
Власта на СДСМ и Зоран Заев го изгласа штетниот и по многу гледишта криминален закон за Макпетрол со кој од народната каса директно на контото...