11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » македонски државјани
Македонија

Македонските државјани во странство ќе добиваат пасоши во амбасадите

M T
Со поставувањето на базните станици во амбасадите за изработка и достава на пасоши на нашите граѓани што живеат и работат во странство претставниците на нашата...