22.8 C
Скопје
29. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » либеро
МОЗАИК

ПОВТОРНО ЛИБЕРО! Отиде да ги потпише документите за развод – поведе со себе и ОРКЕСТАР за да прослави (ВИДЕО)

M T
Дали човек треба да слави или да тагува кога ќе се разведе? Веројатно зависи од случајот! Овој неименуван човек го проследил прекинувањето на бракот со...