19.8 C
Скопје
24. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » лажна дојава
СветТОП ВЕСТИ

Лажна дојава за бомба на аеродромот во Приштина

M T
Лажна пријава на аеродромот во Пришитна дека била поставена бомба. Според еден портал, дојавата дека бомбата била сместена во багажот на еден авион била испратена...