Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » куфери
Свет

Уапсена мајката чии деца биле пронајдени мртви во куфери на Нов Зеланд

M T
Јужнокорејската полиција уапси жена за која се верува дека убила две деца чии тела биле пронајдени минатиот месец во куфери на Нов Зеланд. 42-годишната жена...