8.8 C
Скопје
23. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : критики

Коронавирус Свет

Британскиот водител Џереми Кларксон со критики до ковид-експертите: Ако умреш – ќе умреш

M T
Познатиот британски водител Џереми Кларксон отворено го критикуваше односот на владата кон пандемијата на коронавирус. „ Кога започна, читав за пандемии и тие обично траат...