22.8 C
Скопје
25. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » козле
КоронавирусCentarМакедонија

8 деца и 9 мајки се хоспитализирани во болницата во Козле

CENTAR MKD
Министерството за здравство информира дека во болницата во Козле хоспитализирани се 8 деца и 9 мајки позитивни на ковид-19. Исто така хоспитализирани се и 1...
КоронавирусCentarМакедонијаВо тренд...

Во болницата во Козле хоспитализирани 4 деца и 4 родители на коронавирус

CENTAR MKD
Во болницата во Козле хоспитализирани се 4 деца и 4 родители позитивни на ковид-19, информираше Министерството за здравство. Нема хоспитализирани суспектни на вирусот. Да потсетиме...