Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : косово и метохија

Свет

Вучиќ: Ќе го одбраниме нашиот народ на Косово и Метохија, нема повлекување

M T
Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, објави фотографија на својот Инстаграм профил, заедно со која напиша: „Ќе ги браниме нашите луѓе на Косово и Метохија“. „...