19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » коронавиру
КоронавирусCentarМакедонијаТОП ВЕСТИ

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ го доведува во опасност здравјето на сите граѓани

CENTAR MKD
Од почетокот на корона-кризата во земјата, ВМРО-ДПМНЕ дејствува неконструктивно со опструкции и критики, а сега со одолговлекување на донесувањето на измените на Законот за заштита...