11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Кичево - Охрид
Uncategorized

Важна информација за возачите кои утре ќе го користат патниот правец Кичево – Охрид

CENTAR MKD
На ден 19.10.2020 г. (понеделник) на патниот правец Кичево – Охрид, поточно кај с.Врбјани, после планинскиот премин Пресека, поради работи на пат (минирање) во период...