10.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » изнемоштени
МАКЕДОНИЈА

Во Дебар денеска гласаат болните и изнемоштени лица

M T
Во Дебар денеска правото на глас треба да остварат 70 болни и изнемоштени лица, во пресрет на утрешното гласање за градоначалник во општината. Во моментов...