11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » инфраструктурни проекти
МакедонијаБизнис

Коле Чаракчиев: Силно инвестираме во инфраструктурата, се гради низ целата држава

M T
Прес-конференција на Коле Чаракчиев, пратеник на СДСМ: СДСМ е силно посветен на реализација на капитални инфраструктурни проекти кои го унапредуваат квалитетот на животот на граѓаните....