11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » индекс
Свет

Објавен Индексот за безбедноста на новинарите на Западен Балкан

M T
Објавен e Индексот за безбедноста на новинарите на Западен Балкан, вклучувајќи ја и Република Северна Македонија. Индексот се однесува на 2020 година и се потпира...