11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » густина
CentarМозаикВо тренд...

Евтино и природно: Доктор открива кое масло е најдобро за раст и густина на косата

M T
Ентони Јун, естетски хирург од Детроит, ги советува и едуцира луѓето секојдневно преку TikTok, а неодамна се осврна на темата губење на косата и нејзината...