6.8 C
Скопје
9. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : групирање

Коронавирус Centar Македонија Во тренд...

Се огласи Венко Филипче во врска со претстојниот продолжен викенд, а во контекст на ковид 19 сотојбата во Македонија

CENTAR MKD
– Пред нас е продолжен викенд во кој очекувам максимално одговорно однесување на граѓаните. Влегуваме во исклучително ризична фаза во која вирусот е широко распростанет...