10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » гордана јанкуловска
ТЕМАМАКЕДОНИЈА

CENTAR ДОЗНАВА – Гордана Јанкуловска во моментов пристигнува во Идризово

CENTAR MKD
Поранешната министерка за внатрешни работи која беше правосилно осудена за малверзации при набавката на мерцедесот за Никола Груевски, во моментов полициски службеници ја донесоа во...