11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » фетаи
Македонија

Обвинителката Фетаи повредена во сообраќајка во скопски Чаир

M T
Обвинителката Фатиме Фетаи е повредена откако синоќа околу полноќ имала сообраќајна несреќа во скопски Чаир. Во Градската општа болница „Свети Наум Охридски“ на обвинителката ѝ...