13 C
Скопје
18. април 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » езеро

Tag : езеро

Мозаик

Пливала во езеро, а потоа доживеала изненадување на животот. Еве што се појавило покрај неа во водата (Видео)

CENTAR MKD
Пливала во езеро, а потоа доживеала шок на животот. Еве што се појавило покрај неа во водата (Видео) Замислете ситуација – пливате во вода и...