9.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » економски мерки
Бизнис

СДСМ: Економските мерки даваат резултат, рекордно прво полугодие во Технолошко индустриски развојни зони ТИРЗ

M T
Соопштение на СДСМ: Владата предводена од СДСМ во континуитет презема навремени и ефикасни економски мерки и политики кои резултираат со стабилна, развојна, и конкурентна економија....