17.8 C
Скопје
23. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » еко скутер
МАКЕДОНИЈА

Државна лотарија: Еко скутер инстант лоз недобитен, во сабота ќе донесе некому BMW X1

M T
Државна лотарија со задоволство Ви го најавува првото извлекување на BMW X1 кое ќе се случи во сабота, на 8 јануари 2022 година, ден по...