11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » други жени
Мозаик

Швеѓанката му дозволи на сопругот да спие со други жени: Бракот сега ни е подобар

M T
Моника Хулт (37) од Шведска, која сега живее во Аризона, смета дека необичната врска со нејзиниот сопруг Џон (40) ја зацврстила нивната врска, па тие...