26.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Драгиша Митиќ Гиле
Showbiz

Српски пејач се обесил во Тител

CENTAR MKD
Пејачот Драгиша Митиќ Гиле, според неофицијални информации, извршил самоубиство и наводно се обесил. Според српските медиуми, трагедијата се случила во Тител, неговото родно место. Пејачот...