15.8 C
Скопје
17. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : дпмне

Македонија

Скопјани треба да знаат дека утре ВМРО ДПМНЕ ќе протестира и дека сообраќајот во центарот среде најголемите гуж ќе биде блокиран

CENTAR MKD
Министерството за внатрешни работи ја информира јавноста, дека за утре (20.12.) од 19,00 часот е закажан протест во Скопје организиран од страна на политичка партија...