19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » дочек
МакедонијаСпорт

Дочек за олимпиецот Дејан Георгиевски утре на плоштад „Македонија“

M T
Олимпиецот Дејан Георгиевски кој освои сребрен медал во таеквондо на Летните олимписки игри во Токио утре ќе пристигне во земјава, а во негова чест ќе...