Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » дискотеки
Коронавирус Свет Во тренд...

И дискотеките во Грција ќе работат само за вакцинирани гости кои ќе мора да седат

M T
Ноќните клубови и дискотеките во Грција, безралика дали се од отворен или затворен тип, ќе работат само за вакцинираните гости или лица кои прележале Ковид-19,...