6.8 C
Скопје
9. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : џејмс бонд

Мозаик

Лимузината на претседателот е најбезбедното возило на светот. Вакво нешто нема ни на филмовите!

CENTAR MKD
Претседателската лимузина е најбезбедното возило на светот. Вакво нешто нема ни на филмовите со Џејмс Бонд! Претседателот на Соединетите Американски Држави е еден од најмоќните...