15.8 C
Скопје
17. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : демонстрации во србија

Свет ТОП ВЕСТИ

(ВО ЖИВО): Илјадници се на улиците против Александар Вучиќ – Масовни демонстрации во Србија

CENTAR MKD
По вчерашните нереди во Белград, попладнево почна втор протест на коj собраните граѓани го искажуваат незадоволството oд владеењето на претседателот Александар Вучиќ. Како што пренесуваат...