31.8 C
Скопје
10. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Дац
Centar Showbiz

Видео спотот за музичката нумера “Ѓавол да те земе” на дуото Александар и Дац е премиерно претставен

CENTAR MKD
Во присуство на голем број фанови и обожаватели, вчера, во Трибека Ботаник Гарден и Кафе, со почеток од 20:30 часот, популарното дуо – Драган Спасов-Дац...