11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Д-р Никола Пановски
КоронавирусCentar

Пановски: Рекордот од вчера ќе биде краткотраен, да очекуваме дека ќе има и поголеми бројки на новозаразени

CENTAR MKD
Микробиологот Никола Пановски препорачува воведување на полициски час како мерка во борбата против вирусот. Во изјава за „Канал 5“ вели дека вчерашните бројки ќе бидат...