17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Д-р Кон
КоронавирусCentarСветВо тренд...

Д-Р. КОН: Следните седум дена ќе бидат лоши, а ќе расте и бројот на смртни случаи

CENTAR MKD
Српскиот епидемиологот Предраг Кон синоќа изјави дека е за воведување построги мерки, но дека мора да почека да се создаде законска рамка. „Јас не го...