Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : човек

Свет

Курц: Не сум робот, туку сум човек со грешки и мани

M T
Лидерот на Австриската народна партија (ОВП), Себастијан Курц, кој поднесе оставка на функцијата канцелар поради истрагата против него и луѓето блиски до него поради корупција...
Мозаик

Поставил надзорна камера пред влезната врата. Она што го снимила во 2 часот наутро ќе ви ја заледи крвта (Видео)

CENTAR MKD
Баш кога ќе помислите дека сте виделе секакви видео снимки, се појавува нешто вакво… Имено, во последно време ширум САД се појавуваат лица облечени како...