Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : четврта доза

Коронавирус Свет Во тренд...

Турција почна да нуди четврта доза од вакцината против Ковид-19

M T
Турција ќе започне да им дава четврта доза од вакцината против Ковид-19 на оние кои примиле две дози од кинеската вакцина „синовак“ за да ги...