24.8 C
Скопје
27. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » centar.mk live
CentarСвет

Трамп се огласи по првите резултати

CENTAR MKD
Работите одат одлично, рече Трамп на својот профил на Твитер по првите неофицијални резултати од Индијана и Кентаки. Според Си-Ен-Ен, во првите области во Индијана...